Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3178517
22072
470
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) pálcikás bokalánc háromszálas kígyó díszítéssel, jelzett, h: 22,5 cm, nettó: 5,9 g 3178550
22073
470
Ezüst(Ag) négysoros szövött karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 2,2 g 2848372
22074
470
Ezüst (Ag) német díszkanál, Boppard város címerével. Jelzett (800), bruttó: 7,1 g, h: 10 cm 2829312
22075
470
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 6,4 g 3114036
22076
470
Ezüst (Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 6,9 g 2969041
22077
470
2 db ezüst (Ag) gyűrű. jelzettek m:50,57 9 g 2830071
22078
470
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,9 g 2927807
22079
470
28000
Ezüst(Ag) Remontoir zsebóra, kissé sérült számlap, nem jár, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 87,4 g 2949417
22080
470
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzett, sérült, h: 9 cm, nettó: 9,5 g 2971777
22081
470
14K arany (Au) fülbevaló 0,92 g 2953118
22082
470
Ezüst(Ag) jubileumi gyűrű, jelzett, méret: 74, nettó: 7,8 g 3163961
22083
470
3400
Ezüst(Ag) mintás kígyó nyaklánc köves medállal, jelzett, h: 46 cm, 2,3×1 cm, bruttó: 7,4 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft