Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 174
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3176869
12517
470
30000
Antique
Török kézzel csomózott imaszőnyeg, cca 1900, cca 165x100 cm 3178990
12518
470
Antique
cca 19. sz. vége, Fémszálakkal szőtt keleti díszterítő. Sérüléssel, kiegészítéssel, 102x75 cm 3179009
12519
470
Antique
Kézzel csomózott afgán szőnyeg, cca 1900, sérüléssel, 190x135 cm 3179050
12520
470
Antique
Táncosnő. Tűzzománc kép, keretben, jelzett, 28x16 cm 3179538
12521
470
Antique
cca 1930, Hungaria írógép, tokjában, jó állapotban, magyar nyelvű billentyűzettel. 3183622
12522
470
Antique
Gavallér bot, feketére pácolt fa, madármintás fogóval, ezüst (Ag) gyűrűvel, h: 93 cm 3183624
12523
470
15000
Antique
Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm 3183626
12524
470
15000
Antique
Antik sétapálca, bakelit fogóval, rátekeredő kígyó díszítőelemmel, "Erzgebirg" feliratos címkével, h: 88 cm 3183835
12525
470
Antique
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm 3176872
12526
470
Antique
A. Izubski pezsgősvödör. Réz, dombornyomott, vésett, jelzett d: 18 cm, m: 21 cm 3177110
12527
470
Antique
Faragott fa keleti fali dísz, kissé kopott 60 cm 3109516
12528
470
80000
Antique
Puttó. cca XIX. sz., feltételezhetően magyar szobrász, faragott fa, átfestve, kopásokkal, m: 54 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft