Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 174
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3183940
12541
470
36000
Antique
1930, Márvány tál, patinált fém lóalakkal, "M. Kir. 2. honvéd hiradó század tisztikarának tiszteletdíja 1930" felirattal. Javított, d: 29 cm 3183944
12542
470
36000
Antique
Zsolnay kisplasztika - Lendület. Terv.: T Surányi Anna. Eozin mázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm 3183981
12543
470
22000
Antique
cca 19. sz. második fele, Szecessziós irattartó doboz, réz szerelékekkel, pótolt? csavarokkal, monogramos, 37x26x9 cm 3151585
12544
470
Antique
Tintatartó. Úti tintatartó, rém aranyozott fém. 7x7 cm 3150787
12545
470
Antique
cca 1940, Lovas mintás díszdoboz, vésett mintás bronz, kopással, lábak nélkül, 13x10 cm 2975998
12546
470
Antique
Makkos kínáló. Réz, kis horpadással d: 18 cm 3148021
12547
470
Antique
Antik fiókos fésülködő tükrös szekrény, kopással, 52x44x25 cm 3097479
12548
470
48000
Antique
Antik szalon női kártyaasztal. Fa, bronz, ráragasztott kártyalapokkal. Kopással, d: 42 cm, m: 70 cm, kisméretű kártyapaklival 2810135
12549
470
38000
Antique
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm 2810181
12550
470
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm 2810176
12551
470
Antique
Juh szőrme, kis kopásokkal, 100x70 cm 3096445
12552
470
Antique
Art deco ezüstözött alpakka dohányzó szett, 3 db-os: gyufatartó-hamuzó, cigaretta- és szivarkínáló. Jelzés nélkül, kopott ezüstözéssel, m: 6 - 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft