Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 174

12541.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Zsolnay kisplasztika - Lendület. Terv.: T Surányi Anna. Eozin mázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
12542.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

cca 19. sz. második fele, Szecessziós irattartó doboz, réz szerelékekkel, pótolt? csavarokkal, monogramos, 37x26x9 cm
12543.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Tintatartó. Úti tintatartó, rém aranyozott fém. 7x7 cm
12544.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1940, Lovas mintás díszdoboz, vésett mintás bronz, kopással, lábak nélkül, 13x10 cm
12545.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Makkos kínáló. Réz, kis horpadással d: 18 cm
12546.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Antik fiókos fésülködő tükrös szekrény, kopással, 52x44x25 cm
12547.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12548.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
12549.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
12550.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Juh szőrme, kis kopásokkal, 100x70 cm
12551.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12552.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft