cca 1940 Egy régi magyar film jelenetei, Inkey Tibor (1908-1998) fotóművész, standfotós felvételei, össz. 13 db fotó, kettő pecséttel jelzett (Foto Inkey), hátoldalukon albumba ragasztás nyomaival, 11x8,5 cm