Török Jenő: A katolikus autonómia-mozgalom 1848-1871. Adalékok a magyar liberális-katolicizmus történetéhez. Palaestra Calasanctiana 33. sz. Bp.,1941, Stephanum, 360 p. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel, kopott, kissé foltos borítóval.