Tárkányi Béla: Vezércsillag az üdv elnyerésére. Imakönyv a kath. nőnem használatára. Szerk. - -. Pest,én.,Heckenast Gusztáv, 1 (címkép) t. 1 (díszcímlap) t. + 352 p. Korabeli kopott egészbőr-kötés, kopott borítóval, aranyozott lapélekkel, réz kapoccsal, kopott borítóval, foxing foltos címlappal és címképpel, a hátsó szennylapon kis hiánnyal.