Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 72

20261.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20262.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20263.

Kikiáltási ár:
800 Ft

20264.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20265.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Mingtang Xu - Dr. Berend Róbert: A Chi Kung világa. Ősi kínai egészségmegőrző módszer. Bp., 2008, Bioenergetic Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20266.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1937-1939 Országos Orvoskammarai Közlöny I-III. évf. Szerk.: Bakács György. Átkötött félvászon-kötésben.
20267.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1954-1973 Gyermekgyógyászat folyóirat 20 (V-XXIV.) teljes évfolyama. Félvászon-kötésekben, jó állapotban.
20268.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Kinder Ärtzliche Präxis 1957-1964. Leipzig, VEB Georg Thieme. Német nyelven. Félvászon-kötésekben, változó állapotban.
20269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sava, George: Egy sebész útja. (A gyógyító kés 2. köt.) Ford.: Konkoly Kálmán. Bp., [1940], Singer és Wolfner, 295+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.
20270.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20271.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Diószegi-Fejős (szerk.): A marosvásárhelyi magyar nyelvű orvos- és gyógyszerészképzés 50 éve. Adatok, emlékezések. A Magyarságkutatás Könyvtára XVIII. Bp., é.n., Teleki László Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20272.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft