20208.
Lezárult 470. Gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 000 Ft
10,84 EUR, 12,50 USD
Schächter Miksa: Sebészeti gyógyítás. Vérzéscsillapítás, érzéketlenítés, sebkezelés. Therapia, a gyógyító tudományok könyvtára IV. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 256+(20) p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban, a borítón minimális kopottsággal.