Dr. Fehér Dezső - Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés (1883-1983). Bp., 1983, Mezőgazdasági-Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.