H. Takács Marianna: Magyarországi udvarházak és kastélyok. (XVI-XVII. ... https://www.darabanth.com/hu/470-Gyorsarveres/470.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000021/H-Takacs-Marianna-Magyarorszagi-udvarhazak-es-kastelyok-XVI-XVII-szazad-Bp-1970-~II3182823
3182823
19826
470
Books: Architecture, Art
Leírás: H. Takács Marianna: Magyarországi udvarházak és kastélyok. (XVI-XVII. század). Bp., 1970, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylap hiányzik.
: tg