Tétel

Kikiáltási ár:

4 800 Ft

Leírás:

Book of Days. (Marton László számára dedikált jubileumi album.) (Dublin, 2003. The Abbey Theatre.) [320] p. Folio. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,To my good friend Laszlo to commemorate one visit A Dance of Time to love Abbey on March 17th 2004. Ben. 18. 4. 2004". A Ben Barnes, a dublini Abbey Theater művészeti vezetője által szerkesztett kötet az ír színházi élet meghatározó színházi műhelyének, a századik születésnapját ünneplő Abbey Theaternek előadásai közül válogat, az elmúlt száz év előadásain készült felvételek segítésével idézi meg az egykori bemutatókat. Az album a színház valamennyi évtizedének előadásfotóiból és plakátjaiból tesz közzé válogatást. Példányunk fűzése az előzékeknél kissé meggyengült. Prov.: Marton László (1943-2019) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színházi rendező, a Vígszínház meghatározó rendezője és direktora, világszerte ünnepelt színházrendező, egyetemi tanár. Kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói borítóban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk