https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 421

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Varga Sándor: A Magyar könyvkereskedők Egyletének alapítása. Bp., 1980. Kiadói papírkötésben.
1
21156.

Varga Sándor: A Magyar könyvkereskedők Egyletének alapítása. Bp., 1980. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pongrácz Zsuzsa: Miért született meg? A szerző, Pongrácz Zsuzsa által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
1
21157.

Pongrácz Zsuzsa: Miért született meg? A szerző, Pongrácz Zsuzsa által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Erdődy János: Tíz igaz Szodomában. A szerző, Erdődy János által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1962., Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
21158.

Erdődy János: Tíz igaz Szodomában. A szerző, Erdődy János által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1962., Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Maria Konopnicka: Krysta., Bp .,1961., Helikon, vászonkötés, jó állapotban. + Shakespeare szonettjei, Kormos István (szerk)., Bp 1957., Móra, vászonkötésben
1
21159.

Maria Konopnicka: Krysta., Bp .,1961., Helikon, vászonkötés, jó állapotban. + Shakespeare szonettjei, Kormos István (szerk)., Bp 1957., Móra, vászonkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerzői. Kiadói vászon kötésben ragasztott gerinccel
1
21160.

Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerzői. Kiadói vászon kötésben ragasztott gerinccel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Petőfi Sándor: A Tisza. Bp., 1970., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Számozott (561/980.) példány.
1
21161.

Petőfi Sándor: A Tisza. Bp., 1970., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Számozott (561/980.) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar Írószövetség Budapest. Szerk.: Tölcsér Éva. A szerkesztő, Tölcsér Éva által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004, Magyar Írószövetség. Kiadói kartonált papírkötés. + Angol és német nyelvű kiadásokkal is. Kiadói papírkötések.
1
21162.

Magyar Írószövetség Budapest. Szerk.: Tölcsér Éva. A szerkesztő, Tölcsér Éva által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004, Magyar Írószövetség. Kiadói kartonált papírkötés. + Angol és német nyelvű kiadásokkal is. Kiadói papírkötések.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Molnár Imre - Molnár Gábor: Halhatatlan Beatles. Líriai monográfia. Az egyik szerző, Molnár Imre által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp.,1986, Szerzői. Kiadói papírkötés.
1
21163.

Molnár Imre - Molnár Gábor: Halhatatlan Beatles. Líriai monográfia. Az egyik szerző, Molnár Imre által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp.,1986, Szerzői. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Tarján Tamás: Hegyre szőlőt. Tanulmányok, esszék, kritikák. A szerző, Tarján Tamás (1949-2017) József Attila-díjas örmény származású magyar irodalomtörténész, egyetemi tanár, kritikus, dramaturg által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 2011, Pont. Kiadói papírkötés.
1
21164.

Tarján Tamás: Hegyre szőlőt. Tanulmányok, esszék, kritikák. A szerző, Tarján Tamás (1949-2017) József Attila-díjas örmény származású magyar irodalomtörténész, egyetemi tanár, kritikus, dramaturg által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 2011, Pont. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fekete J. József: Mit ér az irodalom, ha magyar? A szerző, Fekete J. József által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Újvidék, 2007, zEtna. Kiadói papírkötés.
1
21165.

Fekete J. József: Mit ér az irodalom, ha magyar? A szerző, Fekete J. József által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Újvidék, 2007, zEtna. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Belohorszky Pál: A mulandóság lovagrendje. A szerző, Belohorszky Pál (1948-1988) irodalomtörténész, esszéíró, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1982., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
21166.

Belohorszky Pál: A mulandóság lovagrendje. A szerző, Belohorszky Pál (1948-1988) irodalomtörténész, esszéíró, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1982., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Scheffel, József Viktor [Joseph Victor von]: Ekkehard. Történet a X. századból. Fordította: Antal Géza. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Budapest, 1914. Franklin-Társulat (ny.) XXXII + 663 + [1] p. Első magyar kiadás. Joseph Victor von Scheffel (1826-1886) baden-württembergi német költő és író Sankt Gallen-i mondákat feldolgozó történelmi regénye eredeti nyelven először 1855-ben jelent meg. A XIX. század második felének egyik legtöbbször kiadott német regényéből egyebek mellett opera is készült. A fordító a mű fordítását a regény magyar vonatkozásai miatt tartotta különösen időszerűnek, a regény egy része ugyanis a magyar kalandozások korát jeleníti meg egy másik szemszögből. Az utolsó levélen apró szúrágás nyomai. Korabeli félvászon kötésben, gerincén aranyozott címfeliratos vignettával. Jó példány.
1
21167.

Scheffel, József Viktor [Joseph Victor von]: Ekkehard. Történet a X. századból. Fordította: Antal Géza. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Budapest, 1914. Franklin-Társulat (ny.) XXXII + 663 + [1] p. Első magyar kiadás. Joseph Victor von Scheffel (1826-1886) baden-württembergi német költő és író Sankt Gallen-i mondákat feldolgozó történelmi regénye eredeti nyelven először 1855-ben jelent meg. A XIX. század második felének egyik legtöbbször kiadott német regényéből egyebek mellett opera is készült. A fordító a mű fordítását a regény magyar vonatkozásai miatt tartotta különösen időszerűnek, a regény egy része ugyanis a magyar kalandozások korát jeleníti meg egy másik szemszögből. Az utolsó levélen apró szúrágás nyomai. Korabeli félvászon kötésben, gerincén aranyozott címfeliratos vignettával. Jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz