Révay Mór János: Írók, könyvek, kiadók. Egy magyar könyvkiadó emlékiratai. I-II. köt. Bp., 1920, Révai, 396 p.+ 2 t., 458 p.+ 15 t. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, a borítókon némi kopással, foltokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.