Emlékkönyv Dr. Gróf Klebelsberg Kunó negyedszázados kulturpolitikai működésének emlékére. Születésének ötvenedik évfordulóján. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Bp., 1925, Rákosi Jenő, 1 t. + 640 p. + XVI t. +1 (hasonmás) t. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval, sérült gerinccel, a hátsó borítón hiánnyal.