Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 272
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3173126
22265
469
Jewellery and precious metal items
185?,Orosz ezüst (Ag) pohár, jelzett, mesterjegyes, kissé deformált nettó 103 g 3173479
22266
469
Ezüst (Ag) nyelű 7 darabos antik szervírozó szett, hozzá egy antik intarziás evőeszközkészlet tartó doboz, 52x41 cm 3173576
22267
469
Kristály váza, ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, m: 28,5 cm 3175193
22268
469
7500
4 darab ezüst (Ag) nyaklánc, szintetikus kövekkel 3102544
22269
469
400000
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
3102540
22270
469
260000
2 db ezüst (Ag) gyertyatartó pár. Sterling ezüst, jelzett össz 1170 g 20x25 cm
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
3099272
22272
469
28000
Ezüst (Ag) Empire antik csónak alakú fűszertartó, kék üvegbetéttel, jelzett, nettó: 53,7 g 3144392
22273
469
Ezüst(Ag) Pandora karperec, jelzett, 6×5 cm, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában, nettó: 11,1 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft