Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 272

185?,Orosz ezüst (Ag) pohár, jelzett, mesterjegyes, kissé deformált nettó 103 g
22265.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ezüst (Ag) nyelű 7 darabos antik szervírozó szett, hozzá egy antik intarziás evőeszközkészlet tartó doboz, 52x41 cm
22266.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Kristály váza, ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, m: 28,5 cm
22267.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

4 darab ezüst (Ag) nyaklánc, szintetikus kövekkel
22268.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

22269.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00

22270.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50

Ezüst (Ag) Empire antik csónak alakú fűszertartó, kék üvegbetéttel, jelzett, nettó: 53,7 g
22272.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Ezüst(Ag) Pandora karperec, jelzett, 6×5 cm, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában, nettó: 11,1 g
22273.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft