Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 272

Ezüst(Ag) kés, jelzett, h: 14 cm, bruttó: 16,2 g
22108.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 21,8 g
22109.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Ezüst(Ag) lornyon virágos nyéllel, sérüléssel, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 33,3 g
22110.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag) két gyűrű, tűzopállal, egyik sérült jelzett br 13 g m:60
22111.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) karkötő kövekkel gazdagon díszítve, jelzett, biztonsági zárral, h: 18 cm, bruttó: 13,1 g
22112.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
21

Ezüst(Ag) 3 db különböző mintázatú karkötő, jelzett, h: 19 és 20 cm, nettó: 4 g
22113.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst (Ag) masszív nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 37 g
22114.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) fülklipsz párban, jelzett, d: 3 cm, nettó: 24,2 g
22115.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) csavart nyaklánc, jelzett, h: 67 cm, nettó: 14 g
22116.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
9

Ezüst (Ag) karkötő kövekkel gazdagon díszítve, jelzett, biztonsági zárral, h: 18 cm, bruttó: 13 g
22117.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst(Ag) dobozka, jelzett, monogrammal, 7,5×5 cm, nettó: 61 g
22118.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) nyelű süteményes kés készlet 6 db., jelzett 17 cm
22119.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft