Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 272
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2959750
22108
469
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) kés, jelzett, h: 14 cm, bruttó: 16,2 g 2959808
22109
469
6500
Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 21,8 g 2959716
22110
469
Ezüst(Ag) lornyon virágos nyéllel, sérüléssel, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 33,3 g 3145210
22111
469
Ezüst (Ag) két gyűrű, tűzopállal, egyik sérült jelzett br 13 g m:60 3173719
22112
469
5500
Ezüst (Ag) karkötő kövekkel gazdagon díszítve, jelzett, biztonsági zárral, h: 18 cm, bruttó: 13,1 g 3170646
22113
469
Ezüst(Ag) 3 db különböző mintázatú karkötő, jelzett, h: 19 és 20 cm, nettó: 4 g 3173703
22114
469
Ezüst (Ag) masszív nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 37 g 3173706
22115
469
Ezüst (Ag) fülklipsz párban, jelzett, d: 3 cm, nettó: 24,2 g 3173722
22116
469
3200
Ezüst (Ag) csavart nyaklánc, jelzett, h: 67 cm, nettó: 14 g 3173712
22117
469
5500
Ezüst (Ag) karkötő kövekkel gazdagon díszítve, jelzett, biztonsági zárral, h: 18 cm, bruttó: 13 g 3170742
22118
469
Ezüst(Ag) dobozka, jelzett, monogrammal, 7,5×5 cm, nettó: 61 g 3170470
22119
469
Ezüst (Ag) nyelű süteményes kés készlet 6 db., jelzett 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft