https://www.darabanth.com/hu/469-Gyorsarveres/469.0/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000036/Ezust-Ag-cukortarto-doboz-jelzett-dianas-jelzes-es-AK-mesterjegy-Oroszlankarmos-labakon~II3173152
3173152
22017
469
100000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
LeÃrás:
Ezüst (Ag) cukortartó doboz, jelzett: dianás jelzés és AK mesterjegy. Oroszlánkarmos lábakon hólyagolt szögletes doboztest, növényi mintákkal dÃszÃtve. Zsanéros fedelén pihenÅ‘ oroszlán alakos fogóval. Kulcs nélkül, 15x15x12 cm, 429g
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m