Tétel

Kikiáltási ár:

1 800 Ft

Leírás:

Malatinszky Fanny szakácskönyve. Sajtó alá rendezte az "Orsz. Nőképző Egyesület." Bp.,[1912],Légrády, VI+256 p. +10 (színes táblák) +2 (fekete-fehér táblák) t. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, hiányzó táblákkal (6 színes, 3 fekete-fehér.)

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17