Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Leírás:

cca 1955-1980 Salamon János zippzár készítő Kisiparosok Országos Szervezete (KIOSZ) 25 éves kisipari munkáját elismerő ezüst gyűrű adományozó oklevele, modern keretben, sérült, 1980. okt. 10, 36x29 cm. A hozzá tartozó ezüst gyűrűvel: "KIOSZ 25 éves" ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, sérült eredeti tokban, m: 71, nettó: 8,73 g. + "Zippzár készítő" fém tábla, kopott, 12x20 cm.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras