Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 102

Rajki László (1939-): Bronz asztaldísz, köszöntő sorokkal. Jelzett, 17x11 cm Lajta hansági Állami gazdaság. Mosonmagyaróvár, - A gazda verejtéke gyarapítja a jószágot
12712.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15

Mamikon Yengibarian (örmény, 1963-): Női akt. 1993. Patinázott bronz, kő talapzaton, m: 38 cm
12713.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
875,00

Afrikai faragott fa szobor 58 cm
12714.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Afrikai faragott fa elefánt szobor kopással 22 cm
12715.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Három bölcs majom faragott keményfa szobor. 37 cm
12716.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Pálffy Katalin (1949- ): Szent László. Öntött bronz plakett, jelzés nélkül, 24,5x18 cm
12717.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Kucs Béla (1925-1984): Napozó akt. Engóbozott kerámia, jelzett, kopással, 23x20 cm
12718.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Keleti bölcs. Faragott fa, m:39 cm
12719.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ács József (1931-2023): Vadászat. Öntött bronz, jelzett, kopással, 19x33 cm
12720.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Garami László (1921-2003): Jancsi és Juliska. Öntött bronz, jelzett, 30x20 cm
12721.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Hegedülő lányka szobra. Fonderia Lancini Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzett 27 cm
12722.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Phra Prom Bucha távol keleti istenség szobor. Festett bronz 22 cm
12723.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft