Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Leírás:

cca 1880-1944 Vegyes újság tétel, Krassó-Szörényi Lapok 1911. feb. 5., Lugoser Zeitung 1911. feb. 4., Magyar Föld 1880. júl. 29., 1938 Magyar Külpolitika XIX. évf. 11. sz., Képes Tábori Ujság 1944. szept. 30. Változó állapotban, közte sérültek is.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert