1948 Méhészeti Közlöny, az Erdélyrészi Méhész Egyesület szaklapja, 63.... https://www.darabanth.com/hu/468-Gyorsarveres/468.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~2000104/1948-Meheszeti-Kozlony-az-Erdelyreszi-Mehesz-Egyesulet-szaklapja-63-evf-6-es-8-9-sz-2-db-~II3168191
3168191
18171
468
Printed Materials
Leírás: 1948 Méhészeti Közlöny, az Erdélyrészi Méhész Egyesület szaklapja, 63. évf. 6. és 8-9. sz. (2 db), Kolozsvár, 1948. jún.-szept. Tűzött papírkötés, sérülésekkel.
: nagy_andras