Kánai mennyegző. Festett zománckép, orosz, 19. sz., réz foglalatban, b... https://www.darabanth.com/hu/468-Gyorsarveres/468.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~1000009/Kanai-mennyegzo-Festett-zomanckep-orosz-19-sz-rez-foglalatban-bal-also-sarkanal-serulessel-~II3159478
3159478
12535
468
7500
Antique
Leírás: Kánai mennyegző. Festett zománckép, orosz, 19. sz., réz foglalatban, bal alsó sarkánál sérüléssel, 7x6 cm
: nagy_andras