Szunyogh Xavér Ferenc: Magyar-latin misszále az év minden napjára. Ford., bevezetésekkel és magyarázatokkal ellátta - - . Bp., 1933, Szent István-Társulat, 1488 p. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, nagyrészt jó állapotban, a borítón a gerincnél kis sérüléssel.