Majzonett Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. IV. köt.
Komáromban, 1791. Wéber. Korabeli papírkötésben, sérült és hiányos gerinccel, borító hátoldala sérült, kijáró címlapon kisebb sérüléssel.