Dicsőfi József:
Evangyéliomi elmélkedések.
Debreczen, 1892. (Vár...
https://www.darabanth.com/hu/468-Gyorsarveres/468.0/Konyvek/Konyvek-Vallas~2000100/Dicsofi-Jozsef-Evangyeliomi-elmelkedesekDebreczen-1892-Varosi-Nyomda-391-plus-5-pDicsofi~II3162258
3162258
20489
468
Books: Religion
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Dicsőfi József:
Evangyéliomi elmélkedések.
Debreczen, 1892. (Városi Nyomda). 391 + [5] p.
DicsÅ‘fi József (1859-1920) református lelkész, teológus, fÅ‘iskolai tanár. A kötet a vallás és a tudomány, a vallás és a filozófia viszonyának tisztázása után fÅ‘ként Jézus példabeszédeinek értelmezésével foglalkozik. A cÃmoldalon régi kereskedelmi bélyegzés és tulajdonosi bejegyzés.
Poss.: Mogyorósy Gyula büki evangélikus lelkész.
Aranyozott gerincű, foltos korabeli félvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ufk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m