Gróf Széchenyi István emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Bp., 1905, gróf Széchenyi István emléke ápolására alakult bizottság ("Otthon"-ny.), 131+(5) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.