Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

13

Leírás:

Hámori István: Belsőégésű mótorok, mótoros vasúti és közúti járóművek. Budapest, 1940. Szerző (Fővárosi Nyomda Rt.) 320 p. A Hámori István gépészmérnök által írt szakmunkát oldalszámozáson belül egész oldalas és szövegközti műszaki rajzok, ábrák és felvételek illusztrálják. A kötetben elhelyezve a ,,Bosch Robert Kft." akkumulátorüzeme által kiállított, két levél terjedelmű, korabeli szavatossági jegy automobil önindító telephez. Az első előzéken tulajdonosi névbejegyzések, néhány oldalon apró foltosság. Aranyozott, vaknyomásos, sérült gerincű, foltos kiadói egészvászon kötésben.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17