https://www.darabanth.com/hu/468-Gyorsarveres/468.0/Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1500027/Te-vagy-a-tanu-Ukrajnatol-Auschwitzig-Nagybaczoni-Nagy-Vilmos-Szerk-Por-Dezso-es-Zsadanyi~II3166951
3166951
19649
468
3800
Books: Military
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30 EUR, 11,88 USD
LeÃrás:
Te vagy a tanu! Ukrajnától Auschwitzig. Nagybaczoni Nagy Vilmos. Szerk.: Pór Dezső és Zsadányi Oszkár. Bp.,(1947), Kossuth, 482+3 p.+12 (képtáblák) t. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m