https://www.darabanth.com/hu/468-Gyorsarveres/468.0/Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1500027/Erdeos-Laszlo-A-magyar-honvedelem-egy-negyedszazada-1919-1944-I-II-kot-Mariabesnyo-Godollo-~II3166335
3166335
19637
468
Books: Military
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
LeÃrás:
Erdeös László: A magyar honvédelem egy negyedszázada. (1919-1944). I-II. köt. MáriabesnyÅ‘-GödöllÅ‘, 2007, Attraktor. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, a II. kötet papÃrborÃtója kissé koszos, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m