Rosty Kálmán: Karácsonyi képes könyv jó gyermekek számára. Festette: Diefenbach Lénárd. Magyar szövegét írta: - - . Regensburg, 1890, Pustet Frigyes-ny., 16 p. Színes illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, a címlap és az utolsó lap sérült, az utolsó lap kijár.