Kis-lexikon. Egyetemes ismerettár. I-II. köt. Szerk.: Wekerle László. ... https://www.darabanth.com/hu/468-Gyorsarveres/468.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500015/Kis-lexikon-Egyetemes-ismerettar-I-II-kot-Szerk-Wekerle-Laszlo-Bp-1886-1887-Pallas~II3160178
3160178
21131
468
Leírás: Kis-lexikon. Egyetemes ismerettár. I-II. köt. Szerk.: Wekerle László. Bp., 1886-1887, Pallas. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerincekkel, az I. kötet javított kötéssel.
: karap_norbert