Jenkins, [Edward] Eduárd: Ginx baba, születése és egyéb szerencsétlensége. Ford.: Amica. Pest, 1873, Légrády Testvérek, 2 sztl. lev.+ 188 p. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az első 3 lap elvált a fűzéstől. Ritka!