Defoe Dániel: Bob kapitány. (Emberevők... Elefántok.. Aranyláz...) Ford.: Fodor József. Gózon Lajos rajzaival. Bp., [1943], Unió, 195+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány kissé foltos, sérült lappal.