cca 1930 Táncművészről készült össz. 8 db expresszionista fotó, Hilde Brinkmann-Schroeder (1891-1974) braunschweigi német fényképész pecséttel jelzett fotója (7 db) és 1 db jelzés nélkül fotó, 9,5x14,5 és 17x11 cm közötti méretekben / cca 1930 total of 8 expressionist photos of a dancer, 7 pcs of them with the stamp of Hilde Brinkmann-Schroeder (1891-1974) photographer from Braunschweig/Germany, between 9,5x14,5 és 17x11 cm