Festmények és grafikák Tételek száma: 936
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3003013
10567
468
80000
Márk Lajos (1867-1940): Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 70×50 cm 3108438
10568
468
Melocco Miklós (1935-): Nőszirom, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, feltekerve, d: 32,5 cm 3107487
10569
468
Megyeri József (?-): A kőhíd. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben, 35×45 cm 3141898
10570
468
15000
Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Kültelki utca (Ferencváros). Akvarell, tus, toll, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon Ujságrajzolok c. kiállítás korabeli raglapjával. Üvegezett fakeretben, 12×19,5 cm 3146589
10571
468
Mórotz Miklós (1890-1970): Téli udvar, 1929. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Bal felső sarkában sérült. 33x41,5 cm 3140391
10572
468
Mátrai Vilmos (1877-?): Mátyás templom, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×8,5 cm 3140365
10573
468
Mátrai Vilmos (1877-?): Aranykakas utca (Tabán), színezett rézkarc, papír, jelzett, 17×23 cm 3139943
10574
468
Muszély Ágoston (1877-1966): Határ úti kiserdő. Tus, papír, jelzés nélkül. Paszpartun feliratozott, 10×13,5 cm 3140083
10575
468
Maksai János (1954-): Régi parasztház. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50x80 cm. 2898313
10576
468
Mészáros Lajos (1925-1971): Utcarészlet. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×34 cm. 3003001
10577
468
80000
Márk Lajos (1867-1940): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 79×62 cm 2942924
10578
468
Peg Maltby (1899-1984): Ausztrál kisfiú, Nerida portréja. Olaj ,farost, jelzett, 38x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft