Festmények és grafikák

Tételek száma: 936

10567.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Melocco Miklós (1935-): Nőszirom, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, feltekerve, d: 32,5 cm
10568.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Megyeri József (?-): A kőhíd. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben, 35×45 cm
10569.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Kültelki utca (Ferencváros). Akvarell, tus, toll, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon Ujságrajzolok c. kiállítás korabeli raglapjával. Üvegezett fakeretben, 12×19,5 cm
10570.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Mórotz Miklós (1890-1970): Téli udvar, 1929. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Bal felső sarkában sérült. 33x41,5 cm
10571.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Mátrai Vilmos (1877-?): Mátyás templom, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×8,5 cm
10572.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Mátrai Vilmos (1877-?): Aranykakas utca (Tabán), színezett rézkarc, papír, jelzett, 17×23 cm
10573.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Muszély Ágoston (1877-1966): Határ úti kiserdő. Tus, papír, jelzés nélkül. Paszpartun feliratozott, 10×13,5 cm
10574.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Maksai János (1954-): Régi parasztház. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50x80 cm.
10575.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10576.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10577.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

10578.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft