Festmények és grafikák

Tételek száma: 936

Edvi Illés Aladár (1870-1958): Balatonföldvár/A szigligeti öböl. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán régi, kissé töredékes kiállítási raglappal. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 24x35 cm / oil on board, signed, with old exhibition label on the reverse, with surface damages
10254.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Ék Sándor (1902-1975): Vörös katonák. Akvatinta, papír, jelzett, 26x19,5cm
10255.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Körbevágva. 16x29 cm
10256.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Emanuel Béla (1879-1976): Christus in Emaus. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 60×50 cm.
10257.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

10258.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

10259.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

10260.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Egri Tibor ( - ): Napkelte Muhi-pusztán. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 30×40 cm
10261.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10262.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

10263.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63

10264.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templom, 1982. Tus, papír, jelzett, apró lapszéli szakadásokkal, 30x21 cm
10265.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft