Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
15 000Ft
16
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Harisnyát felhúzó, lergén öltözött hölgy. Olaj, karton. Korabeli, szecessziós fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező címkéjével. 53,5x34,5 cm