Porcelán

Tételek száma: 420

Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11797.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), hibátlan, m: 13 cm
11798.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsolnay porcelán foxi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×7 cm
11799.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), kis kopással, m: 13,5 cm
11800.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11801.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Zsolnay japán mintás 2 darab teáscsésze alátéttel. Egyik alátéten repedéssel, jelzett, d: 15,5 cm
11802.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsolnay Sissy mintás szív alakú bonbonier. Jelzett, hibátlan, 6,5x6,5 cm
11803.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
19

11804.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Hollóházi Erika mintás teás készlet. Jelzett, virágfogón minimális pattogzással, teljes.
11805.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített váza. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm
11806.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, bőr keretben 9x12 cm, 26x28 cm
11807.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
11808.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft