Porcelán Tételek száma: 420
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3151490
11797
467
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3151485
11798
467
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), hibátlan, m: 13 cm 3152524
11799
467
Zsolnay porcelán foxi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×7 cm 3152254
11800
467
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), kis kopással, m: 13,5 cm 3152246
11801
467
3400
Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3153389
11802
467
Zsolnay japán mintás 2 darab teáscsésze alátéttel. Egyik alátéten repedéssel, jelzett, d: 15,5 cm 3153851
11803
467
Zsolnay Sissy mintás szív alakú bonbonier. Jelzett, hibátlan, 6,5x6,5 cm 2505880
11804
467
Hollóházi porcelán plakett, Szász Endre (1926-2003) által tervezett dekorral, számozott: 7/500. Sérült fa keretben, de a porcelán jó állapotban, 17x11 cm 3152876
11805
467
Hollóházi Erika mintás teás készlet. Jelzett, virágfogón minimális pattogzással, teljes. 3156640
11806
467
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített váza. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm 3153435
11807
467
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, bőr keretben 9x12 cm, 26x28 cm 3153431
11808
467
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft