Porcelán Tételek száma: 420
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3076299
11773
467
28000
Zsolnay eozin mázas füles váza. Jelzett, aljánál kis mázpattogzással, m: 29 cm 3127525
11774
467
30000
Zsolnay 2 darab repesztett ökörvér mázas váza. Restauráltak, m: 13-29 cm 3156670
11775
467
28000
Zsolnay kisplasztika - jegesmedve pár. Többszínű eozin mázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, egy mázkopással, fénylő kékes színdominanciával, 19x11,5 cm 2377614
11776
467
19000
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 2809745
11777
467
26000
Zsolnay eozin mázas szivar hamutartó d: 16 cm Jelzett, hibátlan. 3155758
11778
467
24000
Zsolnay kék-arany 36 darabos étkészlet. Jelzett, hibátlan. 3152706
11779
467
Zsolnay rózsaszín mázas edény. Formába nyomott jelzéssel. Kopott 19 cm 3155751
11780
467
Zsolnay kék-arany kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes. 3155748
11781
467
Zsolnay kék-arany teás készlet. Jelzett, hibátlan, teljes. 3151295
11782
467
1996 Zsolnay jubileumi tányér a Honfoglalás emlékére. Feszty Árpád: A magyarok bejövetele című festményének matricás reprodukciójával díszítve. Jelzett, hibátlan, d: 30 cm 3153852
11783
467
Zsolnay agár, kézzel festett, jelzett (tervező: Markup Béla), hibátlan, m: 26 cm 3154992
11784
467
Zsolnay porcelán szentelvíz tartó kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft