33813.
Lezárult 467. Gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
40 000 Ft
108,40 EUR, 125,00 USD
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:UNC,AU kis zománchiba / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC,AU small enamel error NMK 741.