Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 130

Kő Pál (1941-2020): Kendős lány. Bronzírozott gipsz / műgyanta. Jelzett. sérült, m: 40 cm
12714.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Sidló Ferenc (1882-1953): Hunyadi István. Hadsegélyező Hivatal. Gyorssegély Auguszta alap spiáter szobor. Jelzett. Sérült, hiányos. 19x24 cm
12715.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
22

Mészáros Mihály (1930 - 2008): Terrakotta torzó. Jelzett, ragasztott, kopott, m: 26 cm
12716.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mészáros Mihály (1930 - 2008): Női akt fali plakett. Öntött bronz, jelzés nélkül, 31x16 cm
12717.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Női akt. Bronz plakett, jelzés nélkül, d: 11,5 cm
12718.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
25

1985 Zajzon Ágnes: Szoptató anya. Kerámia plakett, kopással, d: 12 cm
12719.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Báró Szvetenay: Női akt. Faragott fa, jelzett, kopással, m: 43 cm
12720.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Öntött bronz kutya szobor, fa talapzaton. jelzés nélkül, 30x21 cm
12721.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Fiú Réz szobor, márvány talapzatom, kopással, m: 14 cm
12722.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Petanque játékos. Francia, cca 1930, art deco stílusú színezett ón szobor, márvány talapzaton, 23x18 cm
12723.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Kohász. Rezezett alumínium szobor, vas talapzaton. Kopott, m: 28 cm
12724.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Keleti bölcs. Kínai faragott zsírkő szobor, m: 26 cm
12725.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft