Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 130

Eskulits Tamás (1947- ): Keresztrefeszítés. Bronz plakett. Jelzett jj., 33,5x31 cm
12690.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Kisfaludy Strobl Zsigmond (1884-1975): Női akt lepellel. Öntött bronz, jelzett, m: 15 cm
12691.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
18

Fa szobor, fali dísz, fa alapon. 25x21 cm
12692.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Bohóc. Fém szobor, márvány talapzaton, XX. sz. első fele, 10x8x8 cm
12693.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Absztrakt figura. Bronz szobor, márvány talapzaton, XX. sz. első fele, 10x8x4,5 cm
12694.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

12695.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm
12696.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

3 db keleti bölcs műgyanta figurák 12 cm
12697.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Azonosítatlan alkotó: Békegalamb. Bronz szobor UNDA felirattal márvány talapzaton 16x16 cm
12698.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Térdelő fiú bronz szobor, 8,5 cm
12699.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Thompson-Siegel: Lánygyermek pár, patinázott réz plakett, kopással, jelzett, 15x13 cm
12700.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

12701.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft