Nyomtatványok

Tételek száma: 380

cca 1950-60 össz. 4 db Wemo Modes Internationales vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, két lap hajtásnyomokkal, egyiken rátűzött francia ny. szöveggel, 32x21,5 cm
18202.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18203.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1950 Kiskereskedelmi kollektív szerződés kivonata, pp.:16, 20x15cm
18204.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1950 V. I. Lenin, 6 db reprodukció nyomatot tartalmazó mappa, kiadja: Művészeti Alkotások NV. Bp., Szikra-ny. Kiadói papírmappában, foltos, sérült, 32,5x23,5 cm
18205.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1950-1960 6 db szocreál oklevél
18206.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1952-1956-1958 3 db régi meghívó, közte 1956-os Sportbál meghívójával.
18207.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

cca 1952-1980 Vegyes újság tétel (Népszabadság, Dunántúli Napló, stb.), benne a kor híreivel: űrhajózás témájú cikkekel (szovjet-magyar űrrepülés, az Apollo-11 holdra szállása), sport és politikai témájú írásokkal, stb. Vegyes állapotban.
18208.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1953 Béke és Szabadság IV. évf. 42. sz., 1953. dec. 2., benne képes beszámoló a magyar-angol (6:3) mérkőzésről, sérülésekkel, 24 p.
18209.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1953 Ismerd meg hazádat - Tihany, IBUSZ turisztikai ismertető füzet, kiadja: Közlekedési Kiadó. Bp., Egyetemi Ny., 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült.
18210.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1953 "Itt fertőző (ragályos) beteg van, tilos a belépés" címke, hiánnyal, 9×12 cm
18211.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1954 Divat és Textil IV. évf. 3. sz., képekkel gazdagon illusztrált, szabásminta-mellékletekkel, sérült borítóval
18212.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

18213.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft