Nyomtatványok

Tételek száma: 380

18178.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

18179.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1940 Kaszap István (1916-1935) jezsuita novíciusról szóló emlékprospektus, és Kaszap István sírját ábrázoló nyomat.
18180.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1940 Mappányi magyar, angol és német nyelvű iratok ipari, technikai témában
18181.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1941 Kérdőív a Nemzeti Színház 1941-1942 évadjáról. Bp., Budapesti Hirlapnyomda Rt., (1)+20+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban, kitöltetlen.
18182.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1942 A Rugyantagyár Rt. Buna gumik gyártásával kapcsolatos feljegyzések, nyomtatványok, kísérletekről szóló táblázat, sorozatgyártásra javasolt termékek.
18183.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1942-1944 Kincses Ujság 4 db száma (II. évf. 3. sz., IV. évf. 5., 7., 39. sz), változó állapotban
18184.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

18185.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1942 Magyar lélek. A magyar népművelők országos folyóirata. Szerk.: Hankiss János. IV. évf. (Teljes évfolyam egy kötetben, 1942. január-december). Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, IV+572 p. Félvászon-kötésben, túlnyomórészt jó állapotban.
18186.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Magyar Köztisztviselők Szövetkezete 50 éves 1892-1942. 102p. számtalan képpel, térképpel. Kiadói tékában, hibátlan állapotban
18187.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18188.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1943 Rádiómutató 309, két színes térképpel.
18189.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft