1892 Magyar Szalon. XVII. köt. Kiadja Keglevich István. Szerk.: Fekete... https://www.darabanth.com/hu/467-Gyorsarveres/467.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~2000102/1892-Magyar-Szalon-XVII-kot-Kiadja-Keglevich-Istvan-Szerk-Fekete-Jozsef-Bp-1892-Magyar~II3158918
3158918
18029
467
Printed Materials
Leírás: 1892 Magyar Szalon. XVII. köt. Kiadja Keglevich István. Szerk.: Fekete József. Bp., 1892, "Magyar Szalon". Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.
: karap_norbert