https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Budapest 150

Tételek száma: 73

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp., 1944, Palladis. Kiadói papírkötés. szélén kisebb sérülések, első két lap kissé foltos.
1
18516.

Dr. Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp., 1944, Palladis. Kiadói papírkötés. szélén kisebb sérülések, első két lap kissé foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pest város topográfiai mutatója 1. Belváros-Lipótváros . Bácskai Vera kézirata alapjánfőszerk: Ságvári Ágnes. Topográfiai Mutatók I. Budapest Főváros Levéltára kiadványai Levéltári Dokumentáció 2. 338 + 3 p. Bp., 1973. Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
18517.

Pest város topográfiai mutatója 1. Belváros-Lipótváros . Bácskai Vera kézirata alapjánfőszerk: Ságvári Ágnes. Topográfiai Mutatók I. Budapest Főváros Levéltára kiadványai Levéltári Dokumentáció 2. 338 + 3 p. Bp., 1973. Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1878-1884 4 db Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál.33,34,60,94. számok. Bp., 1878-1884, Franklin-Társulat, Fűzve, papírborítóval, fűzésél szétvált állapotban, 6+ hozzá még két hiányos szám
1
18518.

1878-1884 4 db Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál.33,34,60,94. számok. Bp., 1878-1884, Franklin-Társulat, Fűzve, papírborítóval, fűzésél szétvált állapotban, 6+ hozzá még két hiányos szám

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Némethy Károly: Városközi diplomácia és Budapest székesfőváros a külfölddel való érintkezésben. Kővágó József polgármester előszavával. Írta és összeállította: Némethy Károly. Budapest, 1947. (Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézete - Budapest székesfőváros háziny.) (XIII + [3] + 167 + [1] p. Egyetlen kiadás. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés: ,,Vincze István. 949. III. 4.'' A koalíciós idők végén írt tanulmánykötet a főváros külfölddel való kapcsolatrendszerének témáját boncolja. Az önkormányzatiság és az önálló diplomácia kérdésköre hamarosan véglegesen lekerült a napirendről, miként a városközi diplomácia feladataira kiszemelt munkatársaival kapcsolatban megírt kritériumrendszert (nyelvtudás, általános műveltség, igazmondás, nyugalom és türelem, szerénység és jó modor, jó alaptermészet és megjelenés, egészséges fizikum, sportolás, anyagi függetlenség) is felváltotta egy döntően más szempontrendszer. A munka függelékként diplomáciatörténetet is közöl, illetve régi külföldi utazók Pestről írt beszámolóiból is szemezget. Poss.: Vincze István. [Vincze István (1922-1982) néprajztudós, 1955-től a Néprajzi Múzeum munkatársa, 1980-től osztályvezetője. Főként szőlészet- és borászattörténettel foglalkozott.] Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
18519.

Némethy Károly: Városközi diplomácia és Budapest székesfőváros a külfölddel való érintkezésben. Kővágó József polgármester előszavával. Írta és összeállította: Némethy Károly. Budapest, 1947. (Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézete - Budapest székesfőváros háziny.) (XIII + [3] + 167 + [1] p. Egyetlen kiadás. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés: ,,Vincze István. 949. III. 4.'' A koalíciós idők végén írt tanulmánykötet a főváros külfölddel való kapcsolatrendszerének témáját boncolja. Az önkormányzatiság és az önálló diplomácia kérdésköre hamarosan véglegesen lekerült a napirendről, miként a városközi diplomácia feladataira kiszemelt munkatársaival kapcsolatban megírt kritériumrendszert (nyelvtudás, általános műveltség, igazmondás, nyugalom és türelem, szerénység és jó modor, jó alaptermészet és megjelenés, egészséges fizikum, sportolás, anyagi függetlenség) is felváltotta egy döntően más szempontrendszer. A munka függelékként diplomáciatörténetet is közöl, illetve régi külföldi utazók Pestről írt beszámolóiból is szemezget. Poss.: Vincze István. [Vincze István (1922-1982) néprajztudós, 1955-től a Néprajzi Múzeum munkatársa, 1980-től osztályvezetője. Főként szőlészet- és borászattörténettel foglalkozott.] Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tanulmányok Budapest multjából III. Szerk.: Gárdonyi Albert, Némethy Károly. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 5. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros, 10+179 p.+12 t. Kiadói papírkötés.
1
18520.

Tanulmányok Budapest multjából III. Szerk.: Gárdonyi Albert, Némethy Károly. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 5. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros, 10+179 p.+12 t. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Bognár Árpád (1931-2004): Budapest. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/53), 29,5×39 cm
1
18521.

Bognár Árpád (1931-2004): Budapest. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/53), 29,5×39 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Paulovits Pál (1892-1975): Danubius-kút, Erzsébet tér, Budapest. Rézkarc, papír. Jelzett. 19x29 cm
1
18522.

Paulovits Pál (1892-1975): Danubius-kút, Erzsébet tér, Budapest. Rézkarc, papír. Jelzett. 19x29 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Óbudai hajógyár rézkarc, jelzés nélkül. 7,5x12 cm
1
18523.

Óbudai hajógyár rézkarc, jelzés nélkül. 7,5x12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Buda és Pest fürdőinek és gyógyforrásainak irodalma. A Fővárosi Nyilvános Könyvtár Budapesti Gyűjteményének bibliográfiai munkálatai II. Bp., 1933, (Székesfővárosi Házinyomda), XV+(1)+83 p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve, néhány kissé szakadt lappal.
1
18524.

Buda és Pest fürdőinek és gyógyforrásainak irodalma. A Fővárosi Nyilvános Könyvtár Budapesti Gyűjteményének bibliográfiai munkálatai II. Bp., 1933, (Székesfővárosi Házinyomda), XV+(1)+83 p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve, néhány kissé szakadt lappal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Vízműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.
1
18525.

1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Vízműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.
1
18526.

1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1945 Budapest, a székesfőváros történeti, művészeti és társadalmi képes folyóirata, I. évfolyam 1. számtól 1,2,3,6,7 számok, a borítólapot tervezte: Kozma Lajos
1
18527.

1945 Budapest, a székesfőváros történeti, művészeti és társadalmi képes folyóirata, I. évfolyam 1. számtól 1,2,3,6,7 számok, a borítólapot tervezte: Kozma Lajos

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz