Budapest 150

Tételek száma: 73

1945 Szendrő István (1908-2000): A romos Kálvin-tér részlete, előtérben a szétlőtt Danubius-kúttal, jelzés nélkül, 17x22 cm
18492.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1940 Bp., Britannia Szálló (később Béke Hotel) alagsori étteremhelyisége, Seidner Zoltán fényképész pecséttel jelzett felvétele, 17x11,5 cm
18493.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1956 3 db találatot kapott budapesti épület fotója, a hátoldalakon feliratozva (Üllői út, József körút, Divatcsarnok), utólagos előhívások, 15x10 cm
18494.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18495.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1973 Moulin Rouge prospektus / műsorfüzet, ünnepi műsorokkal Budapest egyesítésének 100. évfordulója alkalmából, fekete-fehér képekkel, 6 sztl. lev.
18496.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1890 9 db Budapest témájú térkép, metszet a Pallas lexikonból 30x24 cm
18497.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Budapest Székesfőváros Elektromos Művei - Feltételek elektromos világítási és erőátviteli berendezéseknek a Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek hálózatához való kapcsolásra. Bp., 1926, Székesfővárosi Házinyomda, 22 p. Tűzött félvászon-kötés, a hátsó borító kissé koszos. + Tragbare Isolations-Meßapparate. Technische Anweisung Nr. 12. Siemensstadt-Berlin, 1914, Siemens & Halske A.-G., 32 p. Tűzött papírkötés, foltos borítóval.
18498.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lestyán Sándor: Pest-budai regélő. Bp., 1940, Officina, 1 (kihajtható) t.+ 245+(3) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a belső kötéstáblán Alexander Brody tulajdonosi bélyegzőjével.
18499.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

"Patent Budaest Andrássy u. 47" kéményes szenes vasaló, fa fogóval, 22x20 cm
18500.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18501.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

18502.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Scheiber Mária: A régi Pest-Buda egykorú újságok hirdetéseiben, Bp, 1957. 16p.
18503.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft