Az utca rendje. Budapest és környéke villám-útmutatójával. XVI. évf. 1948. Összeáll.: Haraszthy Vince, Vermes Miklós és Király Elemér. Bp., 1948, Szikra-ny., 576+III p. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, térkép nélkül.