Tétel

Kikiáltási ár:

3 600 Ft

Leírás:

Melcher Alajos: Levelek egy fiatal lelkészhez. I-II. köt. [Egy kötetben]. Ford.: Dr. Kiss János. Szeged, 1891, Bába Sándor-ny., XII+394 p., 2 sztl. lev.+ 333+(3) p. Aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, kissé koszos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel. + 1884 "Le coeur de sainte Gertrude" szentkép, hátoldalán kézzel írt sorokkal

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg